Čistič čalounění UC UPHOLSTERY & CARPET

Čistič čalounění ProKote UC UPHOLSTERY & CARPET – je pěnící prostředek odstraňující důkladně a šetrně i silná znečištění z čalounění, koženky, textilií, koberců a plastů.

Výrobce:ProKote
Kód produktu:ProKote UC UPHOLSTERY & CARPET
Balení:
plastová láhev s rozprašovačem
Množství:
472 ml
169,00 Kčs DPH (21 %)
139,67 Kčbez DPH

Detailní popis

Osvěžuje barvy, výborně čistí, odmašťuje a nezanechává špinavé mapy.
Před použitím protřepat. Ze vzdálenosti asi 20-30 cm nastříkat na povrh koberců či textilii (test – nejprve na malé ploše). Na silně znečištěné plochy použít více přípravku a vyčistit vhodným kartáčkem. Nechat vysušit přibližně 1 hodinu a následně vyluxovat.

Soubory ke stažení

 • Informace o výrobku , velikost: 58 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Bezpečnostní list , velikost: 59 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Zaslat otázku k produktu

  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
  Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

  Obrázkové CAPTCHA

  Podobné zboží

  Co je PROKOTE?

  "PROTECTION FORMULA", je založena na pochopení toho co hledáte, a splňuje očekávání nad Vaše představy, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" se skládá z výrobků, které Vám usnadní život,  u Vás doma nebo ve firmě, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" vyjadřuje to, že vyrábíme jedinečné, specializované a nejmodernější produkty, splňující nejvyšší standardy kvality, které prošly nejpřísnějšími kontrolami a byli otestovány těmi nejnáročnějšími spotřebiteli, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice.