Čistič motorů EK ENGINE-KLEEN

Čistič motorů ProKote EK ENGINE-KLEEN je účinný oplachový přípravek určený k čištění a odmašťování motorů automobilů a dalších strojních součástí a to zejména od ropných nečistot.

Výrobce:ProKote
Kód produktu:ProKote EK ENGINE-KLEEN
Balení:
plastová láhev s rozprašovačem
Množství:
472 ml
199,00 Kčs DPH (21 %)
164,46 Kčbez DPH

Detailní popis

Proniká i na těžko dostupná místa a zanechává je dokonale čistá. Pronikne i přes vrstvu oleje, maziva a ostatní mastné špíny.
Nastříkejte rozprašovačem na studený motor nechte 5-10 minut působit a poté opláchněte tlakovou vodou. Pro silně znečištěné motory doporučujeme nastříkaný prostředek rozetřít štětcem a poté opláchnout tlakovou vodou.

Soubory ke stažení

 • Informace o výrobku , velikost: 57 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Bezpečnostní list , velikost: 58 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Zaslat otázku k produktu

  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
  Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

  Obrázkové CAPTCHA

  Podobné zboží

  Co je PROKOTE?

  "PROTECTION FORMULA", je založena na pochopení toho co hledáte, a splňuje očekávání nad Vaše představy, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" se skládá z výrobků, které Vám usnadní život,  u Vás doma nebo ve firmě, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" vyjadřuje to, že vyrábíme jedinečné, specializované a nejmodernější produkty, splňující nejvyšší standardy kvality, které prošly nejpřísnějšími kontrolami a byli otestovány těmi nejnáročnějšími spotřebiteli, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice.