Čistič pneumatik TK TIRE-KLEEN

Čistič pneumatik ProKote TK TIRE-KLEEN je účinný speciální čistící prostředek, který zároveň čistí, oživuje, chrání a konzervuje všechny druhy pneumatik a gumové těsnění, kterým navrací původní vzhled i barvu.

Výrobce:ProKote
Kód produktu:ProKote TK TIRE-KLEEN
Balení:
plastová láhev s rozprašovačem
Množství:
472 ml
169,00 Kčs DPH (21 %)
139,67 Kčbez DPH

Detailní popis

Přípravek chrání pneumatiky před atmosférickými vlivy a mechanickým popraskáním.
Před použitím důkladně protřepat! Ze silně znečištěného povrchu nejdříve odstraňte mechanické nečistoty. Nastříkejte přípravek rovnoměrně na pneumatiku a nechte 10-15 minut působit. Při prvním použití doporučujeme aplikovat přípravek alespoň dvakrát.

Soubory ke stažení

 • Informace o výrobku , velikost: 58 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Bezpečnostní list , velikost: 58 KB , datum poslední změny: 26.3.2014
 • Zaslat otázku k produktu

  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
  Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

  Obrázkové CAPTCHA

  Podobné zboží

  Co je PROKOTE?

  "PROTECTION FORMULA", je založena na pochopení toho co hledáte, a splňuje očekávání nad Vaše představy, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" se skládá z výrobků, které Vám usnadní život,  u Vás doma nebo ve firmě, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" vyjadřuje to, že vyrábíme jedinečné, specializované a nejmodernější produkty, splňující nejvyšší standardy kvality, které prošly nejpřísnějšími kontrolami a byli otestovány těmi nejnáročnějšími spotřebiteli, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice.