Články

Nový propagační leták PROKOTE

Nový propagační leták PROKOTE

Biologicky odbouratelné, bez alkoholu, neparfemované

Naše výrobky neznečišťují životní prostředí, takže mohou být používány kdekoliv, např. na ulici, v garáži, v dílně, na parkovišti či v kempu při vašem cestování, ale dokonce i v oblasti vodních zdrojů a v okolní přírodě. Rovněž obal přípravku je bezpečný neboť obsahuje čistý vzduch a ne aerosolové plyny!

Mnohem více ochrany pro vaše vozidla s profesionálními produtky ProKote

Laboratorní testy provedené mezinárodními kontrolními institucemi a automobilovými výrobci potvrdily, že produkty ProKote chrání barvu ,lak a ostatní povrchy aniž by došlo k poškození. Přípravky ProKote zvlhčují, změkčují a šetrně zbavují váš vůz nečistot, které tak mohou být jednoduše a bezpečně odstraněny.

Zábava pro všechny Gladiator Z8 –V Twin EFI a Gladiator Z 6 EFI EX

Ne všichni si troufnou jezdit na motorce, čtyřkolce nebo dalších strojích, ze kterých se dá jednoduše - a to mnohdy z důvodů nezávislých na vůli řidiče - nechtěně vystoupit a užít si tak delší neplánovaný pobyt „all inclusive“ v nemocničním zařízení.

Dětský sen Arctic Cat WildCat X 10001 H2 4x4 (Side by side)

Nevím, jak vy, ale já vyrostl na malé vesnici a jako snad každý kluk z mého okolí jsem toužil
po nějakém tom přemísťovátku, kterým bych zaujal. Kolo BMX sice taky nevlastnil každý,
ale pořád to bylo jen kolo, takže to chtělo něco víc.

Co je PROKOTE?

"PROTECTION FORMULA", je založena na pochopení toho co hledáte, a splňuje očekávání nad Vaše představy, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" se skládá z výrobků, které Vám usnadní život,  u Vás doma nebo ve firmě, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" vyjadřuje to, že vyrábíme jedinečné, specializované a nejmodernější produkty, splňující nejvyšší standardy kvality, které prošly nejpřísnějšími kontrolami a byli otestovány těmi nejnáročnějšími spotřebiteli, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice.