Obchodní podmínky

Provozovatelem e-shopu je společnost RM Politus s.r.o., IČ: 02672383, DIČ: CZ02672383

I. ZBOŽÍ A CENA

Veškeré zboží nabízené prostřednictvím www.prokote.cz je v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží. Ceny uvedené na www.prokote.cz jsou platné v okamžiku objednání. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

II. OBJEDNÁVKA

Odesláním objednávky vybraného zboží kupující potvrzuje závaznost jeho objednávky. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. Při dodávce zboží na dobírku je kromě vyplnění povinných údajů nutné vyplnění i údajů pro doručení. Objednávku potvrdí prodejce kupujícímu na emailovou adresu uvedenou ve formuláři.

III. PLATEBNÍ PODMÍMKY

Úhrada objednaného zboží je možná hotově nebo na dobírku. Platba v hotovosti je možná pouze při osobním odběru zboží na provozovně TENECO s.r.o., na adrese : Akademická 3,108 00 Praha 10

Osobní odběr            0,- kč

Poštovné

Dobírka                   50,-kč + 99,-kč

Platba předem       99,-kč

 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

IV. DODANÍ ZBOŽÍ

Při nepřevzetí zboží je kupující, který si závazně objednal zboží na www.prokote.cz povinen uhradit poštovné a balné. Objednané zboží je expedováno následující pracovní den od obdržení objednávky. Zboží je vždy pečlivě baleno, aby nedocházelo k poškození zboží při přepravě. Při převzetí je příjemce povinen zkontrolovat neporušený obal zásilky, pokud zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci, který je povinen sepsat zápis o škodě.

V. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zaslaného zboží je možné uplatnit v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Možnost vrácení zboží se týká pouze při zakoupení přes e-shop,  a netýká se zboží, které bylo zakoupeno osobně na provozovně TENECO s.r.o., na adrese Akademická  3, 108 00 Praha 10.

VI. REKLAMACE

Uplatnění reklamace je podmíněno průkazním dokladem o nákupu reklamovaného zboží - daňovým dokladem. Reklamaci lze uplatnit na provozovně TENECO s.r.o., na adrese Jandova 10/3, 190 00 Praha 9, nebo prostřednictvím emailu na info@prokote.cz s uvedením čísla daňového dokladu, názvem zboží, popisu závady reklamovaného zboží a kontaktních údajů žadatele. Prodejce je povinen vyjádřit se k reklamaci
do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

VII. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Kontaktní údaje kupujícího mohou být využity pouze provozovatelem www.prokote.cz, a to pro účely
statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem, případně zasílání obchodních sdělení a nabídek
www.prokote.cz. V rámci realizace objednávky jsou tyto údaje poskytovány přepravním společnostem.

VIII.ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Kupující odesláním objednávky zboží souhlasí s obchodními podmínkami PROKOTE, které jsou pro obě
strany závazné. Obchodní podmínky PROKOTE platí ve znění uvedeném na www.prokote.cz v den odeslání
objednávky zboží. Obchodní podmínky PROKOTE neplatí při prodeji jinému podnikatelskému subjektu
s předpokladem dalšího prodeje.

Kupující se stává vlastníkem zboží při jeho převzetí, a to osobně na provozovně, nebo od přepravní společnosti, která byla zvolena při zakoupení v e-shopu.

Co je PROKOTE?

"PROTECTION FORMULA", je založena na pochopení toho co hledáte, a splňuje očekávání nad Vaše představy, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" se skládá z výrobků, které Vám usnadní život,  u Vás doma nebo ve firmě, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice. "PROTECTION FORMULA" vyjadřuje to, že vyrábíme jedinečné, specializované a nejmodernější produkty, splňující nejvyšší standardy kvality, které prošly nejpřísnějšími kontrolami a byli otestovány těmi nejnáročnějšími spotřebiteli, protože ProKote chrání planetu, Vás a Vaše investice.